ALGEMEEN

Neem contact met ons op voor al uw vragen via:

 

020 41 11 100

info@vandijkafbouw.nl

 

BEZOEK

Maak een afspraak en bespreek je plannen, een bezoek waard:

 

Oderweg 4

1043 AG Amsterdam

 

Hugo van Dijk

Directeur



hugo@vandijkafbouw.nl

Miguel Groenewoud

Projectleider

 

 

 

groenewoud@vandijkafbouw.nl

Vacature

Projectleider

 

 

 

info@vandijkafbouw.nl

Vacature

Projectleider

 

 

 

info@vandijkafbouw.nl

Lisanne Fornier

Administratie

 

 

 

administratie@vandijkafbouw.nl

Robin Meijer

Calculatie / Werkvoorbereider

 

 

 

robin@vandijkafbouw.nl

Peter Veldhuis

 

 

 

 

peter@vandijkafbouw.nl

CALCULATIE

Direct contact met de calculatie:

 

 

Bel - 020 41 11 100

calculatie@vandijkafbouw.nl

 

CALCULATIE

Direct contact met de calculatie?

 

020 41 11 100

calculatie@vandijkafbouw.nl

 

ADMINISTRATIE

Direct contact met de administratie?

 

020 41 11 100

administratie@vandijkafbouw.nl